O nás

Již od roku 1996 se zabýváme výrobou, servisem a prodejem velkoobjemových přepravních kontejnerů, cisternových kontejnerů, skladových kontejnerů, lisovacích kontejnerů, valníkových kontejnerů a kontejnerů určených pro instalaci technologických celků.

Naše výrobky nacházejí uplatnění nejen v odpadovém hospodářství a dopravě, ale i ve stavebnictví, zemědělství, průmyslu a v dalších oborech.

Vlastníme výrobní areál o celkové rozloze 20 tis. m2 s výrobními a skladovými prostory o výměře 2950 m2 se nachází v průmyslové zóně města Rýmařov je vybaven moderními CNC stroji, kde ročně vyrábíme přibližně 1000 ks kontejnerů dle DIN norem v různých provedeních dle přání zákazníka. Oddělení konstrukce a přípravy výroby je vybaveno nejnovějším Vari CAD 3D softwarem, ve kterém pro Vás virtuálně vyrobíme a ověříme funkčnost kontejnerů ve Vámi požadovaném provedení včetně trojrozměrného náhledu.

Naším hlavním cílem je dodávat kontejnery s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou životností dosažené díky vysoké kvalitě zpracování a použitím pouze kvalitních certifikovaných materiálů. Naši noví i stávající zákazníci se na nás obrací s důvěrou 100% kvality výrobků. Více informací o nás naleznete na firemní webové prezentaci www.eurointermetall.cz nebo na našem produktovém webu www.cisternovykontejner.cz.